Почесне Консульство
Республіки Казахстан
в Західній Україні
Почесне Консульство
Республіки Казахстан
в Західній Україні
Про Казахстан Консульство Новини Проекти Контакти Корисні посилання
2008.09.30
KazUkrEnergo не претендує на місце RosUkrEnergo
Korlea Invest Holding AG (Швейцарія) створила KazUkrEnergo AG з метою реалізації спільних проектів з національною нафтогазовою компанією "Казмунайгаз" (Казахстан) і Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України". Про це заявив президент і співвласник Korlea Invest Holding Василь Бечварж.
Джерело: УНІАН
Докладніше
2008.09.22
Львівський Давос. Регіон стане Меккою для реалізації українсько-казахських проектів

Призначений Почесний Консул Казахстану в Західній Україні Галина Маслюк започаткувала щорічний інвестиційний бізнес-форум «Україна-Казахстан. Нові можливості для бізнесу». Перший форум, який пройшов 12 вересня у «Гранд Резорті», зібрав більше 300 представників ділових кіл з України, Казахстану і країн Європи та презентував більше 500 інвестиційних проектів.

Джерело: Високий замок
Докладніше
2008.09.17 11:53
Инвестиционный бизнес-форум «Украина-Казахстан»: Новые возможности для бизнеса».

Посольство Республики Казахстан в Украине в г.Львов 12 сентября с.г. совместно с Почетным консульством РК в г.Львов провело инвестиционный бизнес-форум «Украина-Казахстан. Новые возможности для бизнеса» . Цель форума - развитие экономических отношений между Казахстаном и западными регионами Украины, а также содействие установлению новых связей между предпринимателями двух стран.

Джерело: Akipress
Докладніше
2008.09.17
Директори Львівського, Закарпатського, Івано-Франківського, Рівненського, Хмельницького регіональних відділень ДІФКУ взяли участь у Щорічному інвестиційному бізнес форумі «Україна-Казахстан.

Інвестиційний бізнес-форум "Україна-Казахстан " у м. Львові

12 вересня 2008 року В.о.Генерального директора Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Микола Стеблинський та директори Львівського, Закарпатського, Івано-Франківського, Рівненського, Хмельницького регіональних відділень ДІФКУ взяли участь у Щорічному інвестиційному бізнес форумі «Україна-Казахстан. Нові можливості для бізнесу», який відбувся у м.Львові.

Джерело: Udik
Докладніше
2008.09.17
Посольство РК в Украине во Львове провело инвестиционный бизнес-форум
Посольство Республики Казахстан в Украине в г.Львов провело инвестиционный бизнес-форум «Украина-Казахстан. Новые возможности для бизнеса». Цель форума - развитие экономических отношений между Казахстаном и западными регионами Украины, а также содействие установлению новых связей между предпринимателями двух стран.
Джерело: Zakon
Докладніше
2008.09.17
Посольство Казахстана в Украине во Львове провело инвестиционный бизнес-форум
Представительство Казахстана в Украине во Львове провело инвестиционный бизнес-форум Лемберг провело инвестиционный бизнес-форум «Украина-Казахстан. Новые возможности про бизнеса».
Джерело: CA-News
Докладніше
2008.09.17
Посольство Казахстана в Украине во Львове провело инвестиционный бизнес-форум

Представительство Казахстана в Украине во Львове провело инвестиционный бизнес-форум Лемберг провело инвeстициoнный бизнес-форум «Украина-Казахстан. Цель форума - усовершенствование экономических отношений между Казахстаном и западными рeгиoнaми Украины

Джерело: Clubbiz
Докладніше
2008.09.16 14:47
ЄС та Казахстан посилять співпрацю в енергетиці
Брюссель. 16 вересня. УНІАН. ЄС та Казахстан обговорили питання співпраці в енергетиці, посиленні прав людини та ситуацію в Грузії.
Джерело: Eunews.unian.net
Докладніше
2008.09.15
К 2012 году количество туристов, которые посетят Львовщину, вырастет до 10 млн в год, – Кмить
Председатель Львовской ОГА Николай Кмить во время открытия инвестиционного бизнес-форума «Украина-Казахстан. Новые возможности для бизнеса» заметил, что к 2012 году количество туристов, которые посетят Львовщину, вырастет с 2 млн до 10 млн человек в год.
Джерело: Zik
Докладніше
2008.09.14 01:00
Інвестиційний бізнес-форум «Україна-Казахстан»: ''Нафтогаз України'' хоче в розробку територію ...
12 вересня, у Львові відбувся інвестиційний бізнес-форму „Україна-Казахстан. Нові можливості для бізнесу”, на якому представник НАК „Нафтогаз України”, звертаючись до Надзвичайного і Повноважного Посла Казахстану в Україні Амангельди Жумабаєва, зазначив, що „особливо для нас є привабливими території, розташовані на відстані 100 км на південний захід від району Актюбінська. Привабливою для нас є також мілководна частина Каспійського моря
Докладніше
2008.09.13 18:51
Бізнес-форум відбувся. Чекаємо інвестицій

Учора, 12 вересня, у Львові пройшов інвестиційний бізнес-форум „Україна-Казахстан. Нові можливості для бізнесу”. Участь у цьому економічному заході взяли Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Амангельди Жумабаєв, Почесний консул Казахстану у Західній Україні Галина Маслюк, радник Президента України з питань культури Володимир Гришко, голова Львівської ОДА Микола Кміть та інші.

Джерело: ZIK
Докладніше
2008.09.13 10:00
Інвестиційний бізнес-форум «Україна-Казахстан», який проходить на Львівщині, стане щорічним

Про те, що є доручення щорічно проводити цей форму повідомив радник Президента України Володимир Гришко, відкриваючи, 12 вересня, форум у с. Басівка Пустомитівського району.

Джерело: Незабаром
Докладніше
2008.09.13 09:14
Інвестиційний бізнес-форум «Україна-Казахстан»: 'Нафтогаз України' хоче в розробку територію за 100 км від Актюбінська. Казахи кажуть, що уже всі місця зайняті

12 вересня, у Львові відбувся інвестиційний бізнес-форму „Україна-Казахстан. Нові можливості для бізнесу”, на якому представник НАК „Нафтогаз України”, звертаючись до Надзвичайного і Повноважного Посла Казахстану в Україні Амангельди Жумабаєва, зазначив, що „особливо для нас є привабливими території, розташовані на відстані 100 км на південний захід від району Актюбінська. Привабливою для нас є також мілководна частина Каспійського моря. На цій території ми могли б проводити буріння, та розвідки”.

Джерело: Незабаром
Докладніше
2008.09.13 08:32
Нові перспективи на нафтовому ринку

Учора, 12 вересня, у Львові відбувся інвестиційний бізнес-форму „Україна-Казахстан. Нові можливості для бізнесу”, на якому представник НАК „Нафтогаз України”, звертаючись до Надзвичайного і Повноважного Посла Казахстану в Україні Амангельди Жумабаєва, зазначив, що „особливо для нас є привабливими території, розташовані на відстані 100 км на південний захід від району Актюбінська. Привабливою для нас є також мілководна частина Каспійського моря. На цій території ми могли б проводити буріння, та розвідки”.

Джерело: Daily
Докладніше
2008.09.12 23:11
Інвестиційний бізнес-форум «Україна-Казахстан», який проходить сьогодні на Львівщині, стане щорічним
Інвестиційний бізнес-форум «Україна-Казахстан», який проходить сьогодні на Львівщині, стане щорічним. Про те, що є доручення щорічно проводити цей форму повідомив радник Президента України Володимир Гришко, відкриваючи сьогодні форум у с. Басівка Пустомитівського району
Докладніше
2008.09.12 22:34
Казахстан може стати стратегічним партнером України для виходу на азіатські ринки — посол Казахстану в Україні

Казахстан може стати стратегічним партнером України для виходу на азіатські ринки.

Джерело: Престайм
Докладніше
2008.09.10
Почетным консулом Казахстана в Западной Украине стала Галина Маслюк
Сегодня, 10 сентября, во Львове журналистам отрекомендовали Почетного консула Казахстана в Западной Украине Галину Маслюк. Официальное представление Галины Масленок состоится 12 сентября во время инвестиционного бизнес-форума «Украина-Казахстан. Новые возможности для бизнеса». Об этом сообщил корреспондент ЗИК.
Джерело: Zik
Докладніше
2008.09.09 10:11
Інвестиційний бізнес-форум «Україна- Казахстан. Нові можливості для бізнесу» розпочнеться 12 вересня У Львові.

На перший форум до Львова приїде більше ніж 300 представників бізнесових кіл з України та Казахстану. До роботи в форумі долучаться представники ділових кіл з Росії, Польщі, Франції, Німеччини, Молдови та інших країн.

Джерело: ZIK
Докладніше
2008.09.09 08:30
Почесного Консула Казахстану в Західній Україні представлять у Львові 12 вересня.

У Львові започатковується щорічний інвестиційний бізнес-форум "Україна-Казахстан. Нові можливості для бізнесу"

Джерело: zaxidnet
Докладніше
2008.09.08. 16:21
У Львові започатковується щорічний інвестиційний бізнес-форум «Україна-Казахстан. Нові можливості для бізнесу». Відкриття відбудеться 12 вересня, в рамках якого представлять Почесного Консула Казахстану в Західній Україні Галину Маслюк.

Учасники заходу: Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Жумабаев Амангельди

Джерело: Галінфо
Докладніше
2008.09.08 01:03
Інвестиційний бізнес-форум "Україна-Казахстан": ''Нафтогаз України'' хоче в розробку територію ...
У Львові відбувся інвестиційний бізнес-форму "Україна- Казахстан. Нові можливості для бізнесу"
Докладніше
2008.09.08
Зустріч на високому рівні. 12 вересня У Львові відбудеться інвестиційний бізнес-форум «Україна-Казахстан. Нові можливості для бізнесу».
На перший форум до Львова приїде більше ніж 300 представників бізнесових кіл з України та Казахстану. До роботи в форумі долучаться представники ділових кіл з Росії, Польщі, Франції, Німеччини, Молдови та інших країн.
Докладніше
2008.09.06 23:09
Казахстан і Україна – ще одна зустріч на офіційному рівні
Футбольні збірні Казахстану та України зійдуться цієї середи у відбірному матчі другого туру кваліфікації до чемпіонату світу 2010.
Докладніше
2008.09.04 16:06
Казахстан будет участвовать во всех крупных евразийских транспортных проектах, в том числе в КТК, БТД, Казахстан - Китай, Бургас - Александруполис, Прикаспийский газопровод

Казахстан намерен продолжать реализовывать стратегию диверсификации экспортных энергетических маршрутов.

Джерело: Номад
Докладніше
2008.09.04 11:31
Перенос сроков ввода месторождения Кашаган в Казахстане будет оформлен до ноября

Оформление юридических формальностей, связанных с переносом сроков начала промышленной разработки месторождения Кашаган на шельфе Каспия с 2011 на 2013 год, должно быть завершено до 25 октября

Джерело: NGV
Докладніше
2008.09.04 07:16
Из сектора Газа эвакуированы 13 граждан Казахстана - посольство республики в Израиле

Тринадцать граждан Казахстана эвакуированы с территории сектора Газа в Палестине, сообщили агентству "Интерфакс-Казахстан" в посольстве республики в Израиле.

Джерело: Номад
Докладніше
2008.09.03 12:20
У СНД підрахували темпи промислового зростання

Сьогодні були опубліковані результати дослідження, проведеного Міждержавним статистичним комітетом СНД, що стосується темпів промислового зростання країн СНД.

Джерело: Події
Докладніше
2008.09.03
Казахстан предлагает ввести единую турвизу в странах, расположенных на Шелковом пути

Для развития туризма на казахстанском участке Шелкового пути в ряде областей республики будут реализованы туристические проекты.
"Поддерживая идею генеральной ассамблеи ООН по возрождению древней магистрали Великий Шелковый путь, мы планируем конкретные проекты туристической инфраструктуры", - сообщил министр туризма и спорта республики Темирхан Досмухамбетов во вторник в Алматы на третьем форуме мэров городов, расположенных на Шелковом пути

Джерело: Вотпуск
Докладніше
2008.09.03
Казахстан ввел запрет на экспорт семян рапса, рапсового, горчичного и соевого масел

В целях обеспечения национальной безопасности Республики Казахстан правительство РК ввело временный запрет на экспорт.

Джерело: Укріндастріал
Докладніше
2008.09.03
Выступление Президента РК на открытии II сессии Парламента РК

"Доминирование партии "Нур Отан" в Парламенте – это решение народа… Ни правовых, ни политических причин для досрочных выборов нет. Выборы пройдут в предусмотренные Конституцией сроки, то есть в 2012 году"

Джерело: Nomad
Докладніше
2008.09.02 08:30
Назарбаєв закликав Росію і Захід відмовитися від взаємних погроз

Західні країни і Росія мають відмовитися від взаємних докорів і погроз, заявив президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв.

Джерело: Главред
Докладніше
2008.09.01
Казахстан отказался от идеи строительства НПЗ в Батуми

Проект строительства нового нефтеперерабатывающего завода (НПЗ) в грузинском порту Батуми оказался нереальным из-за нехватки земли, сообщил Trend Capital информированный источник в компании "КазМунайгаз".

Джерело: Ойлру
Докладніше
2016
Квітень
2015
Листопад
Жовтень
Вересень
Серпень
Липень
Червень
Травень
Квітень
Березень
Лютий
Січень
2014
Грудень
Листопад
Жовтень
Вересень
Серпень
Липень
Червень
Травень
Квітень
Березень
Лютий
Січень
2013
Грудень
Листопад
Жовтень
Вересень
Серпень
Липень
Червень
Травень
Квітень
Березень
Лютий
Січень
2012
Грудень
Листопад
Жовтень
Вересень
Серпень
Липень
Червень
Травень
Квітень
Березень
Лютий
Січень
2011
Грудень
Листопад
Жовтень
Вересень
Серпень
Липень
Червень
Травень
Квітень
Березень
Лютий
Січень
2010
Грудень
Листопад
Жовтень
Вересень
Серпень
Липень
Червень
Травень
Квітень
Березень
Лютий
Січень
2009
Грудень
Листопад
Жовтень
Вересень
Серпень
Липень
Червень
Травень
Квітень
Березень
Лютий
Січень
2008
Грудень
Листопад
Жовтень
Вересень
Серпень
Липень
Лютий
Розроблено: SYMPHO GRAPHICS