Почесне Консульство
Республіки Казахстан
в Західній Україні
Почесне Консульство
Республіки Казахстан
в Західній Україні
Про Казахстан Консульство Новини Проекти Контакти Корисні посилання

Торгово-інвестиційний центр „Україна-Казахстан”

Основні напрямки діяльності:

1. Сприяння розвитку позитивного інвестиційного клімату у середовищі підприємців західного регіону України, Молдови та Казахстану. Поглиблення взаємодії місцевих органів влади    та підприємств щодо створення регіональних інноваційних систем, підтримки малого та середнього бізнесу.

2. Надання потенційним інвесторам організаційних, інформаційних, фінансових, правових послуг щодо підприємницької діяльності та підготовці інвестиційних проектів.

3. Підтримка в провадженні приоритетних програм та проектів України та Казахстану в економічних та соціальних напрямках через залучення різних механізмів та форм фінансування.

4. Участь у реалізації пілотних проектів та розширення спільної сучасної інфраструктури в енергетиці, промисловості, транспорті та сільському господарстві.

5. Управління та супровід інвестиційних проектів та програм, налагодження співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями.

6. Здійснення моніторингу інвестиційних проектів, проведення рекламно-видавничої діяльності, організація конференцій, направлених на укріплення підприємницької діяльності, трансфер технологій

7. Взаємодія з об’єднаннями підприємців, міжнародними інвестиційними організаціями, фондами, окремими компаніями-інвесторами

 

Розроблено: SYMPHO GRAPHICS